Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Öğretmenler Gününü Kutluyoruz

Şİma Sunder
1676 defa

Çağdaş Eğitime, Akıl ve Bilim Yoluna emek veren Eğitimciler, Dostlarımız,
Öğretmenlik mutluluğunu ve kıvancını yaşamış olan ve yaşayan herkesin gururla kutlamak istediği bir günü yaşıyoruz.
Aslında bize bu mutluluğu yaşatan yetiştirdiğimiz öğrencilerin başarı ve esenlikler içinde toplumda yerlerini almış olmaları ve hayırlı, Vatansever yetişkinler olarak, çağdaş yaşamın gereklerini yerine getirmeleridir.
70'li yıllarda başladığım öğretmenlik, eğitimcilik, rehberlik ve Yöneticilik mesleğim boyunca Ülkemize kazandırdığım öğrencilerimle, öğretmenlerimizle Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün aydınlattığı yolda hizmet vermenin onurunu yaşıyorum.
Beni mutlu eden en önemli olgu Öğrencilerimin aldıkları temel eğitimi yaşamları boyunca değerlendirmeleri ve öğrencilik günlerini keyifle anarak, kazandıklarını evlatlarına, çevrelerine aktarabilmeleridir.
Onlarla buluşabilmek, kucaklaşmak, gözlerindeki ışığı, sevinci ve aydınlığı yakalamak, torunlarıma sarılmak "eşsiz bir duygu" Bunu bana yaşattıkları için teşekkür ediyorum.
Bir Öğretmen başka ne ister ki?
24 Kasım 2014 günü, Öğretmenler günümüzü yaşarken, bu duygularımı sizlerle paylaşmak istedim.
En büyük dileğim, Genç Öğretmenlerimizin aynı hedef ve duygularla Çocuklarımıza ve Gençlerimize ihtiyaçları olan yaşam becerilerini, akıl yürütme işlevlerini kazandırmaları, bilinçli, bilgili, aydın, açık fikirli, üretken ve yaratıcı bireyler olarak büyümeleri için gerekli ortamı sağlamalarıdır.
Yetenekleri ve üstün özellikleri değerlendirilmiş, sağlam ve güvenli bir nesil yetiştirmek için verilen tüm emekleri içten kutluyorum.
**UYGAR ÜLKELER DÜZEYİNDE YAŞAMAK HER ÇOCUĞUMUZUN HAKKIDIR**

Program:
18.30 Ev sahibi Kulüplerimizin ikramı,Kesim ve Bölge Başkanlarımız öncülüğü Hizmet Koordinatörleri koordinasyonu ile Sergimizin gezilmesi,köşemizi kasımpatılarla süsleme
19.30 Oturumun başlaması
Eğitim konulu sunum ve paylaşımlar
21.30 kapanış-teşekkürler

Yer- Lions Merkez-0212 2213735..Melkon Nevşehirli
Okmeydanı- Famaş İş merkezi kat 4


Saygılarımla sunuyorum.
Pedagog A.Şima Sunder
Genel Yönetmen
118 E Lions Yönetim Çevresi