Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla
23 Tem 2016

Darbe Girişimini Kınıyoruz

Neslihan Keçeci
1788 defa

Türkiye Cumhuriyeti devletine ve demokrasimize karşı gerçekleşen darbe girişimini şiddetle kınıyor, bizlere egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu gösteren demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Türk Lion ve Leo'ları olarak demokrasi, bağımsızlık, insan hakları ve hukukun üstünlüğüne inanıyor, ülkemizde demokrasinin kesintiye uğramamasını yürekten diliyorum.
100. yılını yaşayan Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşu olarak tüm üyelerimiz ve kulüplerimizle birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendirerek dünya insanları ve toplumumuz için hizmetlerimizi yapmaya, projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğimizi bir kez daha belirtmek isterim.
22 Temmuz 2016 Cuma günü yapılan Konsey Toplantımızda, resmi makamlardan edinilen bilgiler ve görüşmeler neticesinde; Federasyonumuzun ve Federasyonumuza bağlı kulüplerimizin bu süreçte, sağduyulu, sakin, Vizyon ve Misyonumuz doğrultusunda toplantılarını ve hizmetlerini yapmaya devam edebileceklerini, herhangi bir değişiklik ve gelişme olduğunda durumu sizlere aktaracağımı bildirmek istiyorum.
100. yılımızda güzel hizmetlerde buluşmak üzere.
En derin Lions sevgi ve saygılarımla

Neslihan KEÇECİ
Genel Yönetmen