Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Gençlerarası Değişim Programı kapsamında yönetim çevremizce misafir edilen toplam 17 farklı ülkeden 33 genç dostumuz Temmuz sonu itibari ile programlarını bitirerek büyük bir mutlulukla ülkemizden sağlıkla ayrıldılar.

Geçen hafta Pazartesi günü Fatih kulübümüz sponsorluğunda Miniaturk’ü gezdikten sonra öğle yemeklerini Eminönü kulübümüz destekleri ile yediler.
Ardınlar Turkcell Karanlıkta Diyalog etkinliğine katıldılar. Salı günü Vadi İstanbul da alışveriş yapan gençlerimiz öğle yemeklerini Fatih Kıztaşı ve Yeşilyurt kulüplerimizin sponsorluğunda yediler. Ardından akşam yapılacak Moda Gecesine hazırlandılar. Moda gecesinde her gencimiz kendi tasarladığı kostümlerle bizlere yeteneklerini sergilediler.
Çarşamba günü Kapalıçarşı ve Ayasofya Müzesini gezen gençlerimiz, öğle yemeklerini Ataköy kulübümüz sponsorluğunda Bab-ı Hayat Restaurant’ta aldılar. Öğleden sonra da sosyal sorumluluk projesi kapsamında Piyerloti kulübümüzün pilot okulu olan Gaziosmanpaşa Adnan Menders okulunu duvarlarını Leo Yönetim Çevremiz sponsorluğunda kendi tasarımları ile boyadılar. Akşam yemeklerini de Florya 1923 kulübümüz sponsorluğunda aldılar.

Perşembe günü Gaziosmanpaşa Lions kulübümüz sponsorluğunda Koç Müzesini ziyaret eden gençlerimiz, öğle yemeklerini Bakırköy ve Cağaloğlu kulüplerimiz sponsorluğunda aldılar. Öğleden sonra ise Taksim’i gezen gençler Yeşilköy Leo kulübümüz sponsorluğunda dondurma ve elma çayı molası verdiler.

Cuma günü bizler için çok özel bir gündü. Son yılların en güzel Talent Night organizasyonlarından birini yaşadık.
Neslihan Keçeci Genel Yönetmenimizin desteği ile ayarlanan Tarık Akan Konferans Salonu’nda gençler bize unutulmaz anlar yaşattılar.