Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Uluslararası Lions Kulüpleri 118 E Lions Federasyonu 8 Ekim Dünya Lions Hizmet Gününde Yeşilköy sahilini temizleyerek “Temiz Çevre Temiz Dünya” sloganı ile Farkındalık hareketi gerçekleştirdiler. Özellikle toplanan Mavi Kapak ve plastikleri Türkiye Omurilik Felçilere Derneğine bağışlayarak Akülü sandalye alımına katkıda bulunuyorlar.
7 Ekim günü gerçekleşen etkinlik sonrası Bakırköy Belediye Başkanı Sn Op. Dr. Bülent Kerimoğlu’nun katılımıyla Atatürk Büst açılışı gerçekleşti. 118 E Lions Yönetim Çevresi Federasyonuna bağlı Fatih Kıztaşı Lions Kulübü bağışı ile gerçekleşen açılış, halk tarafından özellikle o bölgede hiç Atatürk Heykelinin olmaması sebebiyle övgüyle karşılandı.
Federasyon Başkanı Prof. Dr. M. Şevki SÖZEN 103. Yılında Lions Kulüplerinin tüm dünyada yaklaşık 200 ülkede 50 bin kulüp ve 1 buçuk milyon Lion ile Birleşmiş Milletler binasında temsilciliği bulunan tek, dünyanın en örgütlü ve büyük sivil toplum kuruluşu olarak doğaya ve insanlığa hizmet ettiğini belirterek, katkı ve katılım sağlayan tüm kulüplerimize teşekkür etti.