Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Zeytinburnu Lİons Kulübü değerli üyesi Dr. ve Koleksiyoner Ulvi Sulaoğlu' nun düzenlediği muhteşem "Türkan Şoray Sergisi" ndeki 100 lerce dökümandan oluşan sergisi Zeytinburnu Kültür ve sanat merkezinde açıldı. Sn. Türkan Şoray sergi açılışına katılmıştır. Sergi açılışında Dönem Genel Yönetmenimiz Sn Neslihan KEÇECİ ve üyelerimiz katıldı. 08.03.2017.

Gülhane Lions Kulübü Geçen Dönem Başkanı Deniz Ertin, Silivri Esen İbak Engelli Okulu öğrencisi Serap Kin'in iki gözünü de ameliyat ettirerek, masraflarını karşılamıştır. Serap'a acil şifalar, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Ataköy Lions Kulübümüzün değerli üyesi Sn Ln İlkay Soykal'ın bebeği dünyaya gelmiştir.

Geçen Dönem Genel Yönetmenimiz Sn Yavuz Demirkan ve Zeytinburnu Lions Kulübü Geçmiş Dönem Başkanı Sn.Gülben Demirkan'ın torunu olmuştur.

Zeytinburnu Lions üyelerinden teyze olan Ln. Gönenç Türk ile eşi Ln.Özgür Türk 'ü de kutluyoruz.

Merkez Çalışanımız Ömer Karaküçük'ün torunu olmuştur. Heyecanını ve mutluluğunu paylaşıyoruz.

Bebeklerin analı, babalı büyümesini; aileye de sağlık ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

118-E Y.Ç.1. Kesim, 1. ve 2. Bölge Kulüpleri ortak toplantısı Avcılar ve Beylikdüzü Kulüplerimizin ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya konuk konuşmacı olarak katılan Ln. Murat Ülker Vuslatın 741 yılında Mevlana ve Mevlevilik konulu bir sunum yaptı. Aynı toplantıda Beylik Düzü Kulübüne yeni üye girişi yapıldı.