Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Gizlilik, Lions için çok ciddi bir konudur. Aşağıdaki beş ilke, gizliliğinize saygı gösterme yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır:

  • Kişisel bilgilerinizi bize vererek bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Kişisel bilgilerinizi her zaman adil ve bu güvene uygun şekilde kullanacağız.
  • Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda açık bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Topladığımız bilgiler, bunları nasıl kullandığımız, kiminle paylaştığımız ve endişelerinizin olması durumunda kiminle irtibata geçeceğiniz konusunda size karşı her zaman şeffaf olacağız.
  • Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı konusunda endişeleriniz olması durumunda, bu endişeleri çözüme kavuşturmak için vakit kaybetmeden sizinle işbirliği yapacağız.

 

LCIF Destekleri

Acil Yardım33%
 
 
Sight First15%
 
 
Lions Quest15%
 
 
Standart15%
 
 
Diğerleri22%
 


Saygıdeğer Lion Dostlarım,sevki1

Sevgili Leo Arkadaşlarım,

Her yeni başlangıç yeni doğan bir günün ışıldayan enerjisi gibi insan bedeninde tazelenmeyi, farklı hedeflere yönelme heyecanını ve çalışma isteğini beraberinde taşır. Ancak her yeni gün aynı zamanda bir önceki günün yaşanmışlıkları ile örülmüştür. Böylesi büyük bir Sivil Toplum Kuruluşunun üyesi olma onuru ise ancak geçmiş bilgi birikimi, deneyim, yaşanmışlıklar ve hayata geçirilen eserlere sahip çıkmakla yaşanabilir.