Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Tarihi Topkapı Lions Kulübümüz ve Mavi Haliç Lions Kulübümüz ve Akik Lions Kulübümüz .Türkiye Körler Vakfı Istanbul Şubesine 8 adet ve 4 adet Dijital satranç takımı hediye ederek satranç odası oluşturdular. Böylece görme engeliler satranç oynayacak.

Tarihi Topkapı Lions Kulübü olarak bu seneki " ÇOCUK KANSERİ " aktivitesini 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı tarihine ayarlayarak, İstanbul Üniversitesi Çocuk Hematoloji bölümünde tedavi gören kanserli çocuklarla kutladı ve ihtiyaçları olan
1 adet Hava Temizleme Cihazı
1 adet Tansiyon Aleti
5000 adet Galoş
Bağışı gerçekleştirildi.

Tarihi Topkapı Kulübü olarak Aralık ayında, her yıl gerçekleştirdiğimiz doğudaki öğrencilere giysi yardımı faaliyetini,  kulüp üyelerimiz ve yaklaşık 40'a yakın Lions Dostu gönüllü ile birlikte, 20 bin TL gibi daha büyük bir bütçe ile gerçekleştirdi. Elazığ depreminden sonra hala konteyner kentte yaşayan Elazığ Nahit Ergene Okulu öğrencilerine 

100 adet mont, 

100 adet Bot,

500 adet çorap

141 adet atkı bere takım    

33 adet atkı   gönderilerek okul müdürü tarafından öğrencilere dağıtımı sağlanmıştır. .

Ayrıca, Tarihi Topkapı Kulübü Açlık Aktivitesi olarak, Kulüp üyelerimizin destekleri ve "Hayata Sarıl Lokantası" işbirliği ile çoğunluğu evsiz olan ihtiyaç sahibi 140 kişiye akşam yemek dağıtımı sağlamıştır.Aktivitemiz 16 aralık 2021 tarihinde gerçekleşmiş ve kulüp üyelerimiz yemek dağıtımına destek sağlamak için Hayata Sarıl Lokantasında gitmişlerdir. Aktivite tutarı 1500 TL olmuştur.

29 Aralık 2021 tarihinde Ayasofya Lions Kulübü Başkanı Ayşegül Değirmenci, Başkan Yardımcısı Canan Seyhan, Kulüp Sekreteri Cihan Aksakal ve Kulüp Üyesi Fatma Akgün tarafından ; 240 adet çevreyi koruma hikaye kitabını /40 adet çocuk atkısı ve çocuk kitabı /39 adet Nazım Hikmet kitapları /45 adet roman ve 190 adet national geographic dergiyi doğudaki farklı köy okullarına ulaştırmak üzere çalışmaları tamamlandı.

12 Aralık Günü  30 Görme engelli Çocuk ve hocaları İle birlikte, Çatalca da bulunan Akademi binicilik At çiftliğinde açık büfe kahvaltı ve Görme engelli kardeşlerimizin ata binmeyi deneyimlemesini yaşadılar.. Engelsiz Yaşam Kordinatorü, Nalan Ayhan ve Akik Lions Kulübü dönem Sekreteri Zerrin Öztürkün de destek verdiği Anka Lions Etkinliğinin devamını bekliyoruz..