Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla
Ata' mızı anma programı çerçevesinde, 16.11.2013 cumartesi günü, saat:13.00 de, Dolmabahçe Sarayı ziyaretimizi gerçekleştireceğiz.
 
Dönem programı çerçevesinde yer alan bu ziyaretimizde pilot okullarımızdaki çocukların katılımının sağlanmasını özellikle arzu ediyoruz. Dolmabahçe Sarayı yönetimi, 200 çocuğumuzun ücretsiz ziyaretine onay verdi.
 
Bu konuyla ilgili tüm kulüplerimizden katılımcı sayısını iletmelerini rica ediyoruz.
 
Tüm katılımcı çocuklar ile saat:12.45 te Dolmabahçe Sarayı girişindeki saat kulesinin altında buluşulacaktır.
 
Saray ziyareti sonrası çocuklarımızın karınlarını da doyurup, evlerine dönüşlerini sağlayacağız.
 

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProId1eb438ae28

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProId9c382ed873

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProIdfbc3f72224

Gelis ve Telges Eğitimleri

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProId38b16b1905

Gençlerarası değişim Programı

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProId47b8cb291a

Toronto Konvansiyon

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProId3f77862194

 

Gençlerarası Değişim Programı kapsamında yönetim çevremizce misafir edilen toplam 17 farklı ülkeden 33 genç dostumuz Temmuz sonu itibari ile programlarını bitirerek büyük bir mutlulukla ülkemizden sağlıkla ayrıldılar.

Geçen hafta Pazartesi günü Fatih kulübümüz sponsorluğunda Miniaturk’ü gezdikten sonra öğle yemeklerini Eminönü kulübümüz destekleri ile yediler.
Ardınlar Turkcell Karanlıkta Diyalog etkinliğine katıldılar. Salı günü Vadi İstanbul da alışveriş yapan gençlerimiz öğle yemeklerini Fatih Kıztaşı ve Yeşilyurt kulüplerimizin sponsorluğunda yediler. Ardından akşam yapılacak Moda Gecesine hazırlandılar. Moda gecesinde her gencimiz kendi tasarladığı kostümlerle bizlere yeteneklerini sergilediler.
Çarşamba günü Kapalıçarşı ve Ayasofya Müzesini gezen gençlerimiz, öğle yemeklerini Ataköy kulübümüz sponsorluğunda Bab-ı Hayat Restaurant’ta aldılar. Öğleden sonra da sosyal sorumluluk projesi kapsamında Piyerloti kulübümüzün pilot okulu olan Gaziosmanpaşa Adnan Menders okulunu duvarlarını Leo Yönetim Çevremiz sponsorluğunda kendi tasarımları ile boyadılar. Akşam yemeklerini de Florya 1923 kulübümüz sponsorluğunda aldılar.

Perşembe günü Gaziosmanpaşa Lions kulübümüz sponsorluğunda Koç Müzesini ziyaret eden gençlerimiz, öğle yemeklerini Bakırköy ve Cağaloğlu kulüplerimiz sponsorluğunda aldılar. Öğleden sonra ise Taksim’i gezen gençler Yeşilköy Leo kulübümüz sponsorluğunda dondurma ve elma çayı molası verdiler.

Cuma günü bizler için çok özel bir gündü. Son yılların en güzel Talent Night organizasyonlarından birini yaşadık.
Neslihan Keçeci Genel Yönetmenimizin desteği ile ayarlanan Tarık Akan Konferans Salonu’nda gençler bize unutulmaz anlar yaşattılar.