Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Dolmabahçe Sarayı Ziyareti

Ata' mızı anma programı çerçevesinde, 16.11.2013 cumartesi günü, saat:13.00 de, Dolmabahçe Sarayı ziyaretimizi gerçekleştireceğiz.
 
Dönem programı çerçevesinde yer alan bu ziyaretimizde pilot okullarımızdaki çocukların katılımının sağlanmasını özellikle arzu ediyoruz. Dolmabahçe Sarayı yönetimi, 200 çocuğumuzun ücretsiz ziyaretine onay verdi.
 
Bu konuyla ilgili tüm kulüplerimizden katılımcı sayısını iletmelerini rica ediyoruz.
 
Tüm katılımcı çocuklar ile saat:12.45 te Dolmabahçe Sarayı girişindeki saat kulesinin altında buluşulacaktır.
 
Saray ziyareti sonrası çocuklarımızın karınlarını da doyurup, evlerine dönüşlerini sağlayacağız.
 

Haber ve Etkinlik Galeri

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProIdf563419b85

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProIdbecbfc00fd

Gelis ve Telges Eğitimleri

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProIdaeea0ffa6d

Gençlerarası değişim Programı

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProId3d7dd430fc

Toronto Konvansiyon

View the embedded image gallery online at:
http://lions118e.org/haber-ve-etkinlikler.html#sigProId741b19aa25

 

Edirne Çevre Etkinliğinde Lions Girişimi

Uluslararası Lions Dernekleri 118E Yönetim Çevresi Federasyonu 2017-2018 Hizmet Dönemi Ergene Havzası İyileştirme Komitesi Başkanı Mehmet İriş, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen ile birlikte Ergene Nehri hakkında görüştü. İriş; "Ergene nehri Trakya'nın can damarı. Durumunun iyileştirilmesi ve gelecek nesillere daha iyi bir yaşam sunmak için gerekenler için hazırız. Çalışmalarımız geleceğimiz için" dedi.

Gerçekleştirdiği hizmetler ile Uluslararasında birçok ülkede gönüllü olarak faaliyetlerini devam ettiren Lions Kulübü, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye'de 1963 yılında Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay'ın önderliğinde kurulan Türkiye Lions Kulübü, Edirne'de faaliyetlerine de bir yenisini ekledi. Edirne'nin farklı bölgelerinde yaşam kalitesinin arttırmak adına pek çok faaliyet yürüten Lions Kulübü, bu defa Edirne'nin gözde ilçelerinden Uzunköprü'deydi. Uluslararası Lions Dernekleri 118E Yönetim Çevresi Federasyonu 2017-2018 Hizmet Dönemi Ergene Havzası İyileştirme Komitesi Başkanı Mehmet İriş, Ergene nehri hakkında Uzunköprü'de bir takım incelemelerde bulundu. İriş, Ergene nehri hakkında detaylı bilgi almak için Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen'i ziyaret etti. Ziyareti esnasında Ergene nehrinin kirliliği, son durumu ve yapılması gerekenler ile ilgili bilgi alan İriş; "Geleceğimize güzel bir yaşam sunmak için Ergene'nin bu durumunu hep beraber el ele verip düzeltmemiz gerek" dedi. (Edirne Gazetecilik Haberi)

Kabine Başkanlar Kasım Toplantısında Hıfzı Topuz Konuktu

25 Kasım Cumartesi 2017-18 Hizmet dönemi 118E Yönetim Çevresi Kabine ve Başkanlar toplantısını gerçekleştirdi. Genel Yönetmenimiz Celil Vardar'ın açılış konuşmasından sonra 20 den fazla kitap yazan Hıfzı Topuz" Atatürk ve Cumhuriyet" konulu bir konuşma yaptı. Kabine üyelerinin mesajları ve Yönetimin Konuşmaları ile devam eden toplantıya geniş katılım olması ilgi çekti.