Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Cumhuriyetimizin 100. Ve Türk Lions’unun 60. Yılını kutlamaya devam edeceğimiz 2023-2024 dönemi  Yöneticiler Okulumuza hepinizi bekliyoruz. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı  Leo’larımızın da katılımıyla coşkuyla kutlamayı arzu ediyoruz.                                                                                                                                                                                        

Bu okulda sedece Başkanlara değil,  tüm kulüp Yönetim Kurulu üyelerine  Akademimiz tarafından bilgi paylaşımı yapılacaktır. Katılmak isteyen tüm Lion ve Leo dostlarımızla birlikte  doya doya eğleneceğimiz, kendimizi geliştireceğimiz,  sürpriz organizasyonlarla döneme hazırlanacağımız bu okulda,   hep beraber coşkulu katılımlarınızla mutlu olacağımız organizasyonumuza sizleri bekliyoruz. Didim de yapılacak toplantı için kayıtlar açıldı.

Lises Vakfı Mütevelli Toplantısı 3 Aralık 2022 Tarihinde Perpa Ticaret Merkezi Salonunda yapıldı. Toplantıda Görev süresi dolan Başkan Özden Dallı Yerine Birten Bilecik seçildi. Yeni Yönetime Başarılar dileriz

Geçen hafta duyurduğumuz gibi, Dönem ana projelerinden biri olan Engelsiz Yaşam Çalışmalarına destek amaçlı sizlerden gelen talepler doğrultusunda her türlü plastik kapak toplama etkinliği için
TOFD Genel Merkezine ziyaretimizi 29 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirdik . Büyükçekmece Albatros Bahçeşehir Eyüp Yedikule Gaziosmanpaşa Dikilitaş (Bahçelievler Final okulları) Mavi Haliç İstanbul Marmara Fatih Kıztaşı ve Çemberlitaş Lions kulüplerimizin topladıgı 85 kg lık plastik kapaklarımızı teslim ettik Destek veren kulüplerimize tekrar teşekkür ediyoruz

Yeni dönemde toplamaya devam edeceğiz 🌸

Nalan AYHAN
Engelsiz Yaşam Koordinatörü

Birten BİLECİK
Genel Yönetmen

Dönemin ana hedeflerinden biri olan Engelsiz Bir Yaşam Koordinatörü olarak önceki dönemlerde Leolarımızın da öncülük ederek desteklediği Özel Olimpiyatlar Türkiye Organizasyonunun bir etkinliğini 10 Haziran 2022 Cuma günü Kırklareli’de gerçekleştirdik. Bu etkinliğe, Bilal Yapıcı Özel Eğitim okulu 2. Kademe ve 3. kademe öğrencileri, Bilal Yapıcı Meslek Okulu, Kırklareli Özel Sporcular Spor Kulübü, Engelsiz Yaşam Spor Kulübü, Down ve Mental sendromlu 47 özel öğrencilerimiz ve velileri katılım sağladılar. Kırklareli Şehit Mutlu Can Spor Lisesinden 14 öğrencimiz sporcularımıza destek oldular. Bu Organizasyona sporsor olan ve katılım sağlayan tüm kurulşlara, desteklerinden dolayı Özel olimpiyatlar Etkinlik koordinatörü ve kurucusu Ali Üredi ve Spor Direktörü Kerem İlgün’e, 118 E Yönetim Çevresi Bahçeşehir Lions Kulübü ve Silivri Lions Kulübü’nden Dönem Başkanı Gülcan İNER’e de teşekkür ediyoruz.

3-6 Haziran tarihleri arasında 28. Yılına giren MS111 & 118 E Yönetim çevremiz ikizleşmesi keyif ile dolu dolu gerçekleşti.
İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan GALATA ‘da konaklayan 25 lion dostumuz, 3 Haziran aksam yemeği Ma'na Restaurant Karakoy’de beraberdik, 4 Haziran tarihinde Balat’da öğle yemeği ve akşamında otelimiz üst katında 60 kişiden fazla katılımla Gala gecemiz gerçekleşti. Konsey Başkanımız yanı sıra geçmiş dönem genel yönetmenlerimiz , Koordinatörlerimiz, Kulüp başkanı komite ve bölge başkanlarımız bizlerleydi. Anlam dolu gecede, Genel Yönetmenimiz MS 111a Distirict Başkanı İlk Türk Sevilay Huesman- Koecke‘a LİSES Vakfımız burslu çocuklarımız yararına yapılan bağış ile Kristal Aslan Ödülünü takdim etti. MS 111 District Başkanı ise anlamlı jesti ile ilk olarak Merkez inşaatımız nedeniyle bir tuğla getirerek sembolik olarak yer almasını istediler. Ayrıca kendi aralarında topladıkları bağış ile inşaata destek verdiler.
Gecede Birten Bilecik Genel yönetmenimiz P. Melvin Jones odülü MS 111 District başkanı tarafından takdim edildi.
Gala gecemizde, 2022-2023 Genel Yönetmeni ile 2024-2025 Dönemi genel Yönetmenleri gecenin anı hediyelerini verdiler.
5 Haziran ogle yemeğini Ortaköy’de yine Lion dostlarımızla beraber geçirildi ve akşamında teknede gezi ile gün tamamlanmıştır.