Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü etkinlikleri kapsamında, Genel Yönetmenimiz Sibel GÜLLÜ, Yerel Yönetimler ve STK’lar ile İlişkiler Hedef Liderimiz Emine Ümit AKSOY ve Beylikdüzü Lions Kulübümüzden  2. Bölge  Başkanımız Ogün SURATOĞLU ile birlikte Beylikdüzü Belediye Başkanımız Mehmet Murat ÇALIK’ı ziyaret etmişlerdir.

Yönetim Çevremiz adına Genel Yönetmenimiz Sibel GÜLLÜ ve  Şişli Belediyesiyle işbirliği kapsamında Lions Quest Eğitimlerimiz, Oral ÖZEKİN, Rengin ERDOĞMUŞ  başkanlığında 3 kez gerçekleştirildi. Açık öğretime devam eden 9 okul ve 18 anaokulu öğretmenlerine verilen eğitimlerin ardından,  katılımcılara sertifikaları Genel Yönetmenimiz tarafından verildi.

28 Eylül 2020 günü Genel Yönetmenimiz Sibel GÜLLÜ, Gençlerden Geleceğe Proje Koordinatörümüz Halim KIZILIRMAK ile birlikte Bakırköy Belediye Başkanımız Dr. Bülent KERİMOĞLU’nu ziyaret etmişlerdir. Verimli bir sohbetin ardından Genel Yönetmenimiz, Belediye Başkanımıza Dönem Bayrağı, pini ve kravatı günün anısına kendisine hediye etmiştir.

27 Eylül 2020 Pazar günü, Tekirdağ Lions Kulübümüzün ev sahipliğinde, 1923 Florya, Akik, Beylikdüzü, Çorlu ve İncirli Lions Kulüplerimizin ortak etkinliği olan Tekirdağ Karaevli Köyü, Barel  Bağevinde  Sabah kahvaltısı ve ardından şarap tadımı gerçekleştirildi. Çok güzel bir sonbahar sabahı 118 E Lionları bağevinin bahçesinde mükemmel bir kahvaltı yaptılar. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ’ın tarihçesini anlatırken Lionlar kendisini keyifle izlediler. Daha sonra kendisine Genel Yönetmenimiz tarafından dönem bayrağı ve pini verildi. Kalabalık bir katılımla gerçekleşen keyifli günde Lionlarımız hijyen, maske ve mesafe kurallarına uyarak özlem giderdiler.

2020 – 2021 Hizmet Dönemi Kabine ve Başkanlar 1. Toplantısı 20 Eylül 2020 günü Kalyon Otelde yapıldı. Covit 19 salgını ve yaz tatilinin henüz bitmemiş olmasına rağmen 132 Lionun katılımı, özlemi anlatıyordu. Maske + mesafe ve hijyen kurallarının tam anlamıyla uygulandığı toplantıda Genel Yönetmenimiz Sibel GÜLLÜ, Konsey Başkanımız Aysan ŞAKAR, İsveç Geçmiş Dönem Konsey Başkanı Leif NIORD  dönemle ilgili konuşmalarını yaptıktan sonra kısaca  Kabine takdimine geçildi, görevli Lion ve Leolar dönem çantaları ve pinlerini aldılar.