buketlogokucsuphivehid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevgili Dostlar,
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşları ve şehitlerimizi saygı, minnet ve özlemle anıyor, Dünyada 107., Ülkemizde 60. Yılını kutladığımız hizmet kuruluşumuzda kurucularımız Melvin Jones ve Ord.Prof.Dr.Fahrettin Kerim Gökay başta olmak üzere, bu güne kadar emekleri geçen tüm Liderlerimize ve lion/leo kardeşlerime teşekkür ediyorum.
Dönemimizde, geçmişten gelen deneyimlerimizi kullanarak, daha da ileriye gitmek için çalışacağız. Hatalarımızdan ders alacak, başarılarımızla gurur duyacak ve attığımız her adım da daha da güçleneceğiz. Sizlere “HER ŞEY BİR ADIMLA BAŞLAR” dediğim andan itibaren koşmaya başladınız, görev devir teslim törenlerinizi, birlikteliğimiz gücümüzdür coşkusuyla yaptınız. Ben inanıyorum ki, bu coşku ve inanç ile, Lion-Leo ortaklığında, büyük başarılara imzalar atacağız.
Her yeni dönem, yeni fırsatlar, yeni hedefler ve yeni başarılarla doludur. Bizler projelerimizle başarılı hizmetler geliştirirken, kendimizi geliştirmek, yeni beceriler kazanmak ve hayallerimizi gerçekleştirmek için birçok fırsatla karşılaşacağız.
Birbirimizi destekleyerek, beraber çalışarak ve birlikte büyüyerek, başarılara ulaşmak için gereken motivasyonu sağlayacağız. Kendimize meydan okuyacak, sınırlarımızı zorlayacak ve en iyisini başarmak için çalışacağız. Yaratıcı düşüncelerimizi özgürce ifade edecek, inovasyona açık olacak ve yeni fikirlerle geleceğe yön vereceğiz. Kendi potansiyelimizi keşfetmek, bilginin sınırlarını genişletmek ve başarılı hizmetlere giden yolda ilerlemek için buradayız. Hayallerimize ulaşmak için birlikte çalışalım, birbirimize destek olalım ve dönemimizi başarılarla dolu bir hizmet yılına dönüştürelim.
İnsanlığın bize ihtiyacı var, geleceğimizin bize ihtiyacı var, Uluslararası gücümüz ile, dünyanın değişimine katkımız olacağına inancımız sonsuz. Bu bağlamda, Uluslararası başkanımız bizlere “Dünyayı Değiştiriyoruz” dediğini hatırlatarak, “Değişim de bir adımla başlar” diyor, dönemimizin hayırlı olmasını diliyorum.
HER ŞEY BİR ADIMLA BAŞLAR….
En içten Lions sevgi ve saygılarımla,
Ln.Prof.Dr.N.Buket Aksu
Genel Yönetmen