2020-2021 öğretim yılında da yakalamış olduğumuz LİSES Vakfı Burs kalitesini ve özelliklerini koruyarak 2021-2022 öğretim yılında bursiyer sayımızı da artırarak devam etme azmindeyiz.2020-2021 öğretim yılında da yakalamış olduğumuz LİSES Vakfı Burs kalitesini ve özelliklerini koruyarak 2021-2022 öğretim yılında bursiyer sayımızı da artırarak devam etme azmindeyiz.Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı münasebeti ile sizler de burs fonlarımızı güçlendirmek amacı ile yapacağınız bağışlarla bu inancımıza güç katabilirsiniz. “ Lises bursu ile öğrenim görmek bir ayrıcalıktır” sloganı ile yola çıktık ve hep birlikte bunu başardık.Şimdi sıra bu bursu alabilenleri artırmak, bu hedefi de hep birlikte gerçekleştirebiliriz...

Bu amaçla ;www.lisesvakfi.org web sitemizde sizlere büyük kolaylıklar sağladık. Bağış bölümüne girdiğinizde kredi kartı ile istediğiniz kadar bağış yapabiliyorsunuz ve yine kredi kartınızla belirleyeceğiniz miktarda ve belirleyeceğiniz sayıda taksitle bağış yapabiliyorsunuz.Kulüplerinizde gelen misafirlerinize vermek için dijital belge alabilirsiniz.

Mutlu gününde bir dostunuzu tebrik etmek için veya hüzünlü gününde arkadaşınızın yanında olduğunuzu, onların adına burs bağışı yaparak ve kendisine dijital belge göndererek bildirebilirsiniz.Ve hatta onlar için burs bağışı yapıp dostlarınızın Bayramını mail adreslerine dijital teşekkür belgesi göndererek kutlayabilirsiniz.Evet bütün bu anlatmaya çalıştıklarımı Web sitemizden yapabilirsiniz. Şimdilik 4 değişik dijital belge ile hizmetinizdeyiz. Yeni belgelerimiz de zaman içinde hizmete girecektir.

Teknik destek ihtiyacı duyarsanız Paul SAUTOĞLU ( 0 532 594 22 88 ) konu ile ilgili yönetim kurulu üyemizdir. Kendisinden destek alabilirsiniz.